Поиск авиабилетов онлайн

* поиск авиабилетов осуществляется при помощи поисковой формы от Aviasales. Сайт agent-avia.com не занимается продажей. Купить билеты можно на официальном сайте компании Tickets.ua

Tickets.ua - отзывы покупателей авиабилетов

Tickets.ua
Оценок: 202
Отзывов: 1271
Рейтинг: 2.3 из 5

Тикетс.юа - Отзывы о покупке билетов 2024

  __   __   ___   __   ___ 
/ /_ / /_ / _ \ / /_ ( _ )
| '_ \ | '_ \ | (_) | | '_ \ / _ \
| (_) | | (_) | \__, | | (_) | | (_) |
\___/ \___/ /_/ \___/ \___/
Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все отзывы

Представник Tickets.ua   26.12.2023
Отзыв полезен?

Добрий день, Олександре!
Нам дуже шкода, що у Вас виникла така ситуація. Всі контакти та дані про рейс передає нам перевізник, якщо пересадка не була зазначена на сайті - її не повинно було бути.
Щоб ми мали змогу перевірити інформацію більш детально та звернутись до провайдера, будь ласка, уточніть, номер Вашого бронювання.
Ви можете надати цей номер тут або зв'яжіться з нами в інстаграмі https://www.instagram.com/tickets.ua/ або фейсбуці https://www.facebook.com/tickets.ua

Tickets.ua
Александр   24.12.2023
Отзыв полезен?

Предоставляемые данные перевозчика (автобус) на сайте не соответствует действительности. Были куплены билеты на самый быстрый рейс Берлин-Киев без пересадок, по факту пересадка во Львове и дополнительные 8 часов в пути. Ужас.

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   22.12.2023
Отзыв полезен?

Добрий день, Олександре!
Вибачте за затримку у поверненні коштів.
Згідно з інформацією в системі, вчора 21.12.2023 наші спеціалісти вже провели повернення коштів. Як правило, кошти на рахунок зараховуються від 1 до 5 робочих днів.
Якщо кошти протягом цього часу не будуть зараховані, будь ласка, зв'яжіться з нами та ми надамо Вам підтвердження цього повернення, з яким Ви зможете звернутись у банк.

Tickets.ua
Олександр Герасімов   21.12.2023
Отзыв полезен?

Я купував два квитка на літак на сайті tickets.ua. Наш рейс було скасовано авіакомпанією WIZZ AIR. Авіакомпанія WIZZ AIR повернула кошти за відміну рейсу на рахунок tickets.ua ще 17 листопада 2023 р. Досі я не отримав грошей від tickets.ua. Я кілька разів писав листи на пошту tickets.ua, розмовляв із їхніми операторами. Відповідь одна: «Чекайте». Я вважаю неприпустимим більше місяця тримати у себе кошти, що належать клієнту компанії. Це - крадіжка. Ніколи не купуйте квитки на сайті tickets.ua. Навчайтеся на чужих помилках.

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   04.12.2023
Отзыв полезен?

Добрий день, Ірино!
ЧИ могли б Ви уточнити номер Вашого замовлення, щоб ми детально розібрались у Вашій ситуації та надали Вам відповідь.

Tickets.ua
Ірина   03.12.2023
Отзыв полезен?

Безмежно обурена ставленням компаніі. Купила квиток, потім зʼясувала , що потрібно робити транзитну візу для пересадки. Намагалася змінити маршрут або повернути квиток- відмова. Звʼязатися з оператором служби підтримки неможливо. Відповідає робот. Аналогічно в телеграмі. Уе просто знущання

Tickets.ua
Ірина   03.12.2023
Отзыв полезен?

Обурена безмежно ставленням

Tickets.ua
Гость   21.11.2023
Отзыв полезен?

Дуже крутий та зручний додаток.Служба підтримки працює чудово

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   18.10.2023
Отзыв полезен?

Добрий день, Анно!
Щоб ми мали змогу детально перевірити інформацію та уточнили статус повернення, будь ласка, повідомте нам номер Вашого замовлення.
Також звертаємо Вашу увагу, що Ви завжди можете зв'язатися з нами в інстаграмі https://www.instagram.com/tickets.ua/ або фейсбуці https://www.facebook.com/tickets.ua або в телеграм чат-боті https://t.me/TicketsSupportBot

Tickets.ua
Анна   17.10.2023
Отзыв полезен?

Намагалась замовити квитки на літак для батьків, одразу зняли кошти майже 3 тис грн, а потім цілий день були начебто якісь проблеми за карткою і не проходила оплата, а потім сказали що це аеропорт відмовляє в оплаті (такого ще не бачила), а потім сказали що можуть виставити свій раханок на оплату квитків))) дуже схоже на шахрайство! Коли сказала що хочу повернути кошти свої, то перестали відповідати на мої повідомлення. Чекаю один день повернення та буду звератитсь в банк зі скаргою на шахрайське списання та в правоохоронні органи.

Tickets.ua