Поиск авиабилетов онлайн

* поиск авиабилетов осуществляется при помощи поисковой формы от Aviasales. Сайт agent-avia.com не занимается продажей. Купить билеты можно на официальном сайте компании Tickets.ua

Tickets.ua - отзывы покупателей авиабилетов

Tickets.ua
Оценок: 191
Отзывов: 1177
Рейтинг: 2.3 из 5

Тикетс.юа - Отзывы о покупке билетов 2022

  _   _   ____     ___     __   
/ | / | |___ \ / _ \ / /_
| | | | __) | | (_) | | '_ \
| | | | / __/ \__, | | (_) |
|_| |_| |_____| /_/ \___/
Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все отзывы

Катя   06.10.2022
Отзыв полезен?

Брала билет через bustickets.ua Заказ №GBEVW6Q752
была отправка 5.10.2022 в 17:40 с Брно до Днепра
Высадили с автобуса во Львове ,перевозчик сказал что автобусов нет до Днепра ,хотя в билете указано конечная остановка Днепр.
Перевозчики ведут себя как скоты , моей маме с двумя чемоданами и сумкой нужно искать поезд чтобы добраться домой ,высадили еще женщину которая ехала до Харькова после операции с двумя тяжелыми сумками ,которые ей поднимать нельзя.
За билет заплатили 2800
Себестоимость Брно-Львов=1000-1200грн
Львов-Днепр=400 грн
Перевозчики себе в карман положили с людей которых высадили по 1000-1200 грн.
Написала в тех поддержку , ответили что созвонились с перевозчиками и те сказали что предлагали автобус ,просто человек сам отказался
Сайт ширпотреб как и перевозчики которых они рекомендуют!
ИМ ПЛЕВАТЬ НА КЛИЕНТОВ, дурят людей как и перевозчики
Во время войны ,не ожидала что окажусь в понимании того как свои могут надурить своих же!

Tickets.ua
Гость   05.10.2022
Отзыв полезен?

Доброго дня, Володимире!
Хочемо повідомити, що згідно з правилами тарифу перевізника утримується при поверненні: 50% тарифу; 100% інформаційного; 100% сервісного; 100% за оформлення продажу.
Ви можете ознайомитись з цими правилами також на Вашому квитку, який ми надсилали Вам на електронну пошту.

Tickets.ua
ГостьВолодимир   01.10.2022
Отзыв полезен?

Замовив на сайті https://bus.tickets.ua/ru, та сплатив за автобусний квиток Варшава - Київ 1079 грн. Номер замовлення B6ZRDWNKLJ. Але 12.06, за 21 день до поїздки, анулював квиток. Гроші агенство категорично відмовилось повертати. Тільки після звернення до Держспоживслужби, вони повернули половину суми, мотивуючи, що це ПРАВИЛА ПЕРЕВІЗНИКА. Але це не правда. Польский перевізник Openline Sp. z o.o повертає 100% грошей, якщо квиток повернути за 48 годин. Не вірте тим, хто пише, що агенство повертає кошти. Не повертають!!!

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   23.09.2022
Отзыв полезен?

Доброго дня, Максиме!

Ми щиро перепрошуємо за ситуацію, що склалась. На жаль, при виписці Ваших квитків нам не надходила інформація про те, що квитки вже продані та продаж заборонений. Провайдером була надана, як виявилось, некоректна інформація. Ми в пріоритетному порядку будемо проводити детальний аналіз цієї ситуації та комунікувати із провайдером.

Нами повернення у повному обсязі було проведено 22.09.2022. На рахунок покупця кошти надходять у період від 1 до 3 робочих банківських днів. Якщо після закінчення цього терміну кошти не надійдуть на Ваш рахунок – ми надамо Вам підтвердження повернення. З ним Ви зможете звернутися до банку та уточнити статус транзакції.

Tickets.ua
Максим   22.09.2022
Отзыв полезен?

Внимание! Будьте осторожны!
Крайне не рекомендую данный сервис и перевозчиков, билеты которых они продают!
Купил 2 билета на автобус из Киева до Львова, билеты оплатил картой. За 30 мин до отправления мне позвонил перевозчик и сообщил, что на рейс продано билет больше, чем есть мест, поэтому я смогу уехать другим рейсам в неподходящее для меня время или вернуть деньги за билет через платформу ( Добрый вечер
Причина - сбой системы, бла бла бла мы не виноваты. Ты сам виноват что купил здесь билеты ...
Прошло 3 дня - деньги не вернули.
Вопрос - почему покупатель должен страдать из за некомпетентной работы продавца? Про моральную компенсацию и все причиненные неудобства я вообще молчу, тут бы хотя бы свои деньги вернуть ....
Ребята, раздуплитесь - соберитесь!!!!
Пока что выглядит как "кидалово". Никакого ответа по возврату денег я так и не получил.

Tickets.ua
Ірина   04.09.2022
Отзыв полезен?

Доброго дня! Хочу поділить досвідом спілкування з підтримкою сервісу TicketsUA. Під час придбання квитка відбувся збій на сервері, опоатамролйшлв але квиток не завантаживши до кабінету, служба підтримки дуже швидко і змістовно налпоа допомогу та відправили квиток. Допомогу надава оператор Maksym…Щиро Дякую!

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   03.08.2022
Отзыв полезен?

Доброго дня!
Аліна, наголошуємо, що при поверненні квитка враховуються штрафи від перевізника, сервісний збір і бонуси не повертаються згідно з правилами програми лояльності.

По вашому замовленню, вартість якого складає 2500 грн, не повертається 1000 грн штраф від перевізника, - оплачені бонуси 844.53 UAH - сервісний збір за повернення 45 UAH = 610.47 UAH сума до повернення.

Якщо ж, керуватись Вашою логікою, то потрібно рахувати 2500 - 844.53 бонуси = 1655,47 - вартість замовлення. Віднімаємо штраф від перевізника 1000 грн та сервісний збір 45 грн. Отримуємо ту ж саму суму до повернення.

Ми не зацікавлені в утримуванні ваших коштів. Всі правила повернення прозорі, і всі умови прописані на нашому сайті.

Логіка бонусної програми в тому, щоб клієнти економили свої кошти на купівлі квитків.

Tickets.ua
Аліна   02.08.2022
Отзыв полезен?

УВАГА ШАХРАЙСТВО! Через цей ресурс я купила квиток на автобус з Єврлпи, який коштував 2510 гривень, і частково сплатила його бонусами, що заробила як постійний клієнт tickets.ua і otp bank. Бонусів було 845 гривень, їх списали, і квиток коштував мені 1665 гривень. На жаль, того ж дня квиток довелось повернути (купила на іншу дату). Я була готова до того, що бонуси не повернуться і згорять, а також перевізник візьме штраф 25% відсотків, згідно з правил, а 75% поверне. На жаль, компанія з суми возврату перевізника ще раз утримала ( просто забрали собі) мої 855 гривень і відмовляється їх повертати. Тобто я не тільки втратила зароблені бонуси, а й з мене чомусь зняли мої особисті кошти додатково, на що я не ніколи давала згоди і це ніде не прописано в умовах. Компанія обдурює українців під час війни, забираючи їх гроші. Купуйте квитки напряму у перевізників, ніколи не зв'язуйтеся з цією фірмою, бо втратите особисті кошти.

Tickets.ua
Лілія   28.07.2022
Отзыв полезен?

Звернулася до служби підтримки з проблемою ,що виникла . Професійно, оперативно та якісно надали допомогу оператори клієнтського сервісу (зазначу оператора Maksym 0339)!Дякую TicketsUA за швидке реагування, професійних операторів та клієноорієнтовану політику компанії!

Tickets.ua
Представник Tickets.ua   27.07.2022
Отзыв полезен?

Василь,
Дякуємо за відгук.
Шкода що до Вас дійшла виключно поверхнева інформація. Софт Бітрікс 24 і 1С - були придбані до 2014 року. Вони не мають жодних абонплат, а також 100% розгорнуті на наших серверах, а отже й інформація нікуди не витікає. Також зі сторони підприємства ведеться робота над пошуками альтернативних варіантів.
З моменту повномасштабного вторгнення зі сторони рашистів всі договірні відносини були зупинені й згорнуті в односторонньому порядку. Наша позиція однозначна, ніякої співпраці з терористами в т.ч. надання сервісу подорожей.

Tickets.ua